Par zombēšanu !

Nu jau LRTT iet vaļā zombēšana, tāpēc mēģināšu atrunāt lasītājus. Te ir vieta diviem komentāriem.

Pirmais komentārs attiecas uz minēto profesoru Saļu (Сергей Альбертович Салль), kurš droši vien ir izcils speciālists savā fizikas/ optikas nozarē. Perestroikas rezultātā Ļeņingradas optiski – mehāniskā ražošana paputēja, un attiecīgie speciālisti sāka lūkoties apkārt. Rezultātā tādi kā Saļs, apveltīti ar plašām zināšanām, aktīvu prātu un izcilām runas spējām ieguva sev jaunu pielietojumu. Tie sāka iztirzāt milzīgo apslēpto zināšanu materiālu. Tādā veidā, prasmīgi jaucot faktus un patiesību ar bagātu izdomu, tie sagādā stundām ilgu gremdēšanos nirvānā miljoniem intelektuāli izbadējušiem un dzīves apspiestiem klausītājiem. Viņi atsaucas viens uz otru, tādā veidā realizējot Arkādija Raikina definēto principu „Ты меня уважаешь? И я тебя уважаю. Значит мы оба уважаемые люди“.

Būtiska iezīme ir tā, ka teiktā patiesumu klausītājiem nav iespējas pārbaudīt. Viņi runā ilgi un pareizi, kritizējot esošo pasaules iekārtu, taču neko jaunu no savas puses piedāvāt nespēj. Visa teiktā rezultāts, labākajā gadījumā, ir nulle, bet Saļs reizēm izsakās, ka vajadzētu palaist pie varas komunistus. Sak, cilvēki esot labi, bet ar to ideoloģiju mēs kaut kā tiksim galā, kad tie nonāks pie varas. Arī LRTT ir ieviesies viens tāds zem pseidonīma „Pārmaiņām būt“.

Var stundām ilgi pļāpāt, ka cilvēkiem ir atņemtas dabiskās garīgās spējas. Vai nebūtu pareizāk 10 minūtēs pastāstīt, kā šīs spējas atgūt ? Esmu to darījis vairākkārt, bet ja nevar atrast, vai rodas jautājumi, lūdzu man tos uzdot.

Un nobeidzot, ja ir interese par krievu YouTube, tad pievēršu uzmanību uz sekojošiem kanāliem, kuri dod patiesu informāciju/ sapratni un palīdzību skatītājiem: „Правда Есть“, Светлана Вислобокова, Вячеслав Осиевский, „Шарф“, Асхаб Алибеков, Валентина Когут, Алексей Навальный ..

Otrs komentārs attiecas uz Helēnu Blavatsku (Елена Петровна Блаватская). Vairākas pazīmes liecina, ka tieši šīs neparastās kundzes darbības rezultātā Gruzijā atvērās kloākas caurums, pa kuru pasaulē nokļuva izdzimtenis un masu slepkava Josifs Staļins.

Par Staļina briesmu darbiem vairs nerunā, jo modē atgriežas PSRS un viss, kas ar to saistīts. Staļina ēra patiesi aprakstīta Solžeņicina (Александр Исаевич Солженицын) darbos, kas jau veiksmīgi aizmirsti. Tas ir priekšnoteikums, lai tur aprakstītais atgrieztos.

Ar Staļina mantojumu personiski saskāros, studējot Maskavas valsts universitātē. Daudzi nezina, kā radās īpatnējās „staļiniskā ampīra“ celtnes, no kurām viena ir MU galvenā ēka. Ko darīja Staļins, tikko kā beidzās 2.pasaules karš ? Izrādās, nebija svarīgāka uzdevuma, kā celt Maskavā milzīgās pilis ar smailajiem torņiem. Nevis kaut kur, bet tieši tektonisko lūzumu vietās, kur novērojamas dažādas anomālijas. Turklāt, līdzās MU izbūvēja grandiozas pazemes būves, par kuru nozīmi skaidrības nav.

Interesenti var pētīt tālāk, bet attiecībā uz studentiem ietekme bija apmēram tāda. Vai nu tu pakļaujies zombējumam un kļūsti līdzīgs uzvelkamai lellei, vai ej bojā. Cik studentu nojūdzās un cik beidza pašnāvībās, nav zināms. Vai ziniet, ka smailajā milzu pilī atrodas studentu kojas? Var jautāt, kāpēc kojām jāceļ pils ? Turklāt, vietu skaits bija krietni mazāks par kopējo studentu skaitu. Tāpēc bija izveidota rotācijas sistēma, un rezultātā tur jānokļūst visiem vecāko kursu studentiem. Man izdevās no tā izvairīties, jo atrunāja kāds krievu kursa biedrs.

Nobeidzot tēmu par Blavatsku, viņu kritizēt vai analizēt nav vērts. Viņa ir vienkārši upuris savai ziņkārei, un tādu upuru nav maz. Mūsu tuvākā garīgā apkārtne ir pilna ar sīkiem mošķiem, tāpēc bez sapratnes tur nevajadzētu iet iekšā.

To viņa pati arī ir atzinusi mūža beigās, ja nemaldos.


LRTT piebilde:

Tieši tā, Brunera kungs ! Tīru “materiālu” mēs nekur neatradīsim. Vienmēr “spiedīsies cauri” neapzināti egoistiskais vai ļoti labi nomaskēts ienaidnieks. Bet, lai būtu ticams, ir jārunā ļoti daudz Patiesības. Un tieši tas jau arī ir tas process, kad GRAUDI tiek atlasīti no SĒNALĀM ! Tāds, kurš nespēj atšķirt Sēnalas no Graudiem, nav izturējis kārtējo Evolūcijas spirāles apli.

Protams, ka tiek dots arī pietiekoši liels MALDĪŠANĀS %, jo dažreiz meli ir tik līdzīgi īstenībai, ka tie atšifrējas tikai pie daudzkārtējas pārbaudes.

Es arī esmu viens no tiem, kurš pārāk daudz tic un uzticas cilvēkiem… .

It sevišķi(labu gribēdams) daudz(pārlieku daudz) cenšas ticēt “patriotiem” V. Freimantāla kungs !  Tā ir cilvēcīga īpašība, kas piemīt labiem cilvēkiem. Piem: Ja es reiz nebūtu uzticējies un ticējis Aivaram Gardam, tad, iespējams, ka vēl šodien domātu, ka viņš ir latviešu patriots !

Kas attiecas uz “Pārmaiņām būt”, tad, viņš ir pietiekoši no mums “pa ausīm dabūjis”. Brīžiem liekas, ka viņš pats “pinās tiesiskuma pinekļos”, bet brīžiem, ka velk jau uz provokatora pusi. Bet, tā kā viņš pa lielākai daļai runā labas lietas, tad viņam šī vietne ir atvērta. Atlasīsim no viņa sacīta un norādītā vajadzīgo, bet nepieņemamo “palaidīsim gar ausīm”. Arī Jūsu norādītajiem spiežas cauri IMPĒRISKAIS PĀRĀKUMS, kas latvietim & co nav pieņemams.

Kas attiecas uz Blavatsku, tad mūsu domas ir pilnīgi pretējas. SLEPENĀ DOKTRĪNA ir vienreizējs darbs, kas būtu jāizlasa katram. Kas attiecas uz Jūsu pieminēto viņas nožēlu, tad tas “skan” mazliet savādāk. Tie, un it sevišķi tā, kura visu mūžu centās apmelot Blavatsku, īsi pirms savas nāves atzina, ka ir veikusi apmelošanu.

Zombēšana- cionistu(izredzēto) galvenais ierocis

Žēl, ka šis darbs nav latviski. Man viņa ir vācu valodā.

Tā ir ļoti nevēlama grāmata gan baznīckungiem, gan valdībs´kungiem !

Par Staļinu un viņa celtnēm…, tai lietai nav nekāds sakars ar Blavatsku, bet jau ar Melno Maģiju… . Ja nemaldos, tad viņa “padomnieks” bija Maksimovs, kurš gadiem ilgi pētīja un izzināja ŠAMANISMU, uzturēja ciešus kontaktus ar viņiem un to arī pielietoja visās iespējamās vietās.

Jūsu aizrādījumi/komentāri, Brunera kungs, varētu būt biežāk, jo “strīdos” sēnalas ātrāk aizpūšas… .

13.03.19


Novērtē šo rakstu:

27 komentāri par “Par zombēšanu !

 1. Aelita 13 Mar 2019 pulksten 19:19

  Blavatsku tā kā nevarētu vainot Staļina grēkos, jo viņa nomira, kad Staļinam bija tikai 13 gadu. Tiesa gan, ir dzirdēts, ka Staļins esot iepazinies ar dzīvo ētiku un galīgi aplam pieļāvis, ka ir derīgi nogalināt „nepareizos“ cilvēkus, ka nākamajā dzīvē viņi atkal atdzims kā „pareizi“.
  Rīgā jau arī ir tāda staļiniska celtne, Zinātņu akadēmijas augstceltne, ko savulaik būvēja kā Kolhoznieku namu.


 2. RB - Aelita 13 Mar 2019 pulksten 19:21

  Vide, kurā izauga Staļins bija Blavatskas ietekmēta. Viņa tur bija modes un labā toņa noteicēja, par to var palasīt internetā.

  Neuzstāju, ka tieši Blavatskas ietekmēts Staļins cēla savas pilis. Tipam, kurš no vienkārša laupītāja izaudzis par komunistu vadoni netrūka negatīvas ietekmes.

  Paldies Grantiņa kungam par norādi uz „Slepeno doktrīnu“, brīvā brīdī izlasīšu. Tad droši vien būšu gatavs turpināt diskusiju.


 3. pragmatiķis 14 Mar 2019 pulksten 19:22

  lai intelektuāli izbadētos, kā minimums, ir jāzina par tādas barības esamību un, tēžu veidā, saturs…

  Ko jaunu, kā darīt(doktora disertācijas līmenī), uz katra ielas stūra vis neizlīmē – kā nebūt, tā tomēr ir naudiņa…
  Dažreiz arī pat nepatīkamas konsekvences… 🙂


 4. runā 14 Mar 2019 pulksten 19:23

  Kā saka kabalists M.Lantmanis……. Ebrejs teica,ka viena trešdaļa latviešu ir tīri ebreji,bet divas trešdaļas latvieši ir ar samaisītām ebreju asinīm….. Kad pētera otrā karavadonis ševarnadze rakstīja pēterim 2.,ka vidzemē visi ir nosisti un izlaupīts tad kara invalīdus atstāja Jaunpiebalgā (viena no invalīdu dzimtām bija rusovi)…..Vidzemē pat vairs gailis nēsot dziedājis….
  V.A.čudinovs stāsta par Pēteri 1.un pēteri 2.(jau par Pēteriem rakstīja ļevašovs apm.15.gadus atpakaļ)…. pēteris 2.noņēmis menšikovam brūti, prostitūtu „latvieti“- katrīnu pirmo…..
  Tādi“latvieši“ p…… gedroic neko jaunu neuzzināsi,beidziet….. Kad visi bija izsisti tad sabrauca Latvijā krodzinieki,aptēķnieki,ārsti,skolotāji u.t.t.,ar saviem pašu izgatavotiem dokumentiem un sāka visus apšmaukt…..


 5. angel 14 Mar 2019 pulksten 19:24

  ļeņina mauzoleja arhitektūra arī ir no tās pašas operas. Piramīdas efekts . Sen atpakaļ lasīju par to ,interneta plašumos par šo tēmu ir infa.Blavatska tieši tur ir ni pri com.


 6. RB - pragmatiķis 14 Mar 2019 pulksten 19:27

  Kādreiz, kad tikko parādījās lielās skaitļojamās mašīnas, aizrāvos ar programmēšanu. Rakstīju programmas tuvinātajiem aprēķiniem, skaitļoju elektriskās ķēdes un vēl nez ko. Tam bija vajadzīgs daudz dārgā mašīnlaika, tāpēc staigāju pa Maskavas institūtiem diedelēdams dārgo mašīnlaiku uz brīvdienām. Manis rakstītās programmas tur kopēja, bet nepievērsu tam uzmanību.

  Vēlāk uzzināju, ka ir kāds Borja Berezovskis, kurš programmas ir savācis, aizstāvējis fizmat grādu pats, un tirgo doktora disertācijas Kaukāza naudasmaisiem. Tas bija kaut kad ap 80-to gadu vidu un beigām.

  No tā varam mācīties, ka disertācijām un zinātniskajam statusam ir maz sakara ar informācijas un zināšanu patieso vērtību. To vairāk nosaka noformējums un pareizie sakari.

  Mūsu dienās vissvarīgākā informācija ir brīvi pieejama ikvienam. Problēma ir tā, ka viltus un fabricētas informācijas ir daudz vairāk, nekā patiesības. Turklāt muļķības nāk ar perfektu, saistošu noformējumu un „promotion“.

  Piemēram, ko un kā darīt, veidojot jauno sabiedrību, runā atklāti https://youtu.be/U5t4rMWJbEI


 7. cerēsim, cerēsim... 14 Mar 2019 pulksten 19:33

  „… – Vispirms: kāpēc viņš iedomājas, ka var būt labs prezidents Latvijai? 17 gadu vecumā, kad sirdsbalss sauca uz etnisko dzimteni – Izraēlu, viņš nezin kāpēc palika Vācijā. Bet kad sākās Atmoda, kāda mistiska balss viņu atkal sauca atpakaļ uz Latviju. Man jābūt viņam pateicīgam par likumu sakārtošanu Latvijā? Par to, ka viņš pēc laika atkal aizpeldēja Eiropas treknajos ūdeņos? Un tagad man būtu jātic, ka viņš saprot tautu, kas te dzīvo? Ka viņš kaut kādā plastmasas valodā spēs sakārtot lietas un pratīs uzrunāt tautu un deputātus? Es varu arī klasificēt to inteliģenci, kas parakstīja Levita atbalsta vēstuli: cik tur ir sorosistu, cik čekas ziņotāju un cik to, kas gadiem atrodas pie valsts barotnes… “

  Vismaz latvisks uzvārds, ja ne savādāk !


 8. Aelita 14 Mar 2019 pulksten 19:34

  =>RB
  Man kādreiz ir nācies braukt uz Maskavas institūtu VSEGINGEO komandējumos, mēs taisījām programmas viņu skaitļošanas mašīnai 🙂
  Vēlāk es ģimenes apstākļu dēļ aizgāju no tā darba, bet domāt un analizēt notikumus ir iespēja vienmēr.
  Par sabiedrības organizēšanos – domāju, ka ir vajadzīgi saprātīgi vadoņi, kas nerūpējas tikai par savu labklājību, bet sabiedrības attīstību. Vēsturiski mums tādi ir bijuši – hercogs Jēkabs, kurš pats ārzemēs apguva zināšanas un radīja Kurzemē gan kuģu būvniecību, gan daudz citu ražotņu. Arī Kārlis Ulmanis, pamatā lauksaimnieks, veicināja Latvijas attīstību. Šie piemēri liecina, cik liela nozīme ir vadoņiem, jo ar anarhiju valsts tālu nevar tikt, katrs gribēs raust sev.
  Vēl kas – ja mēs padomju laikā bijām saistīti ar austrumpusi, tad tagad jaunie jūtas saistīti ar rietumiem, viņi skatās video angļu valodā, tāpat daudz latviešu ir aizbraukuši uz rietumiem, tā nu tas ir, viņiem Krievija šķiet tik tāla kā Ķīna 🙂


 9. pagasti 14 Mar 2019 pulksten 19:35

  Jau ulmaņlaikā cik bija ebreju pagasti Sēlijā ???? Pirms kara visiem bija jānodedzina mājas un jādodas uz Izraēlu…. šķiet ka šobrīd visi pagasti ir ebreju…. Pēc kara visas baltvāciešu un pārējās mājas piederēja ebrejiem,bet“brīvās Latvijas“laikā mājas viņi piesavinājās par brīvu…..Vēsturnieki,no kura gada un kas nosauca par latviešiem ,un no kura gada un kas nosauca par Latviju….


 10. RB - Aelita 14 Mar 2019 pulksten 19:36

  Jā, ar hercogu Jēkabu un Kārli Ulmani mums ir paveicies. Jēkabs nokļuva pie teikšanas tāpēc, ka bija hercogs. Arī Ulmanis droši vien piederēja augsti situētiem ļaudīm (elitei). Līdz šim par vadoņiem varēja kļūt tikai elites pārstāvji, bet mūsdienās tas vairs neiet cauri.

  Tā saucamā „elite“ ir degradējusies tik tālu, ka laist viņus pie vadības kļūst bīstami. Elitē ir gandrīz tikai noziedznieki un deģenerāti. Tāpēc veltīgi cerēt, ka tur atradīsies vēl kāds Jēkabs vai Ulmanis.

  Mūsdienās vadoņi/līderi rodas dabiskā ceļā no tautas. Vēlos vēlreiz pievērst uzmanību blogeru sarakstam, kas ir rakstā kaut kur pa vidu. Tieši starp viņiem ir meklējami jaunie līderi, kas autoritāti iegūst ar saviem darbiem, aizstāvot tiesības, cīnoties pret korupciju, informējot un organizējot jauno sabiedrību.


 11. Valdis Freimantāls 15 Mar 2019 pulksten 19:37

  Lūgums RB.

  Kādam ir jāuzņemas apvienot visas latviešu sabiedriskās organizācijas interneta vidē!

  Vai doma ir skaidra?


 12. RB - Valdis Freimentāls 15 Mar 2019 pulksten 19:38

  Rodas daži jautājumi.

  Kādas latviešu sabiedriskās organizācijas ir paredzēts apvienot internetā?

  Kāda ir mana loma tajā?

  Man tāpat kā Grantiņa kungam ir jāstrādā maizes darbs. Pārējo daru tad, kad ir brīvs brīdis. Piemēram, šonedēļ izdevās uzrakstīt dažus rakstus un video.


 13. Valdis Freimantāls 15 Mar 2019 pulksten 19:39

  Valdis Freimantāls – RB

  Visās valstīs kur dzīvo latvieši ir latviešu sabiedriskās organizācijas.

  Daugavas vanagi, brīvo latviešu apvienības, latviešu draudzes, krāj aizdevumu sabiedrības utt.

  Mūsu uzdevums ir tām sniegt patieso informāciju par kritisko stāvokli Latvijā.

  Mūsu ziņojumam jābūt lakoniskam un saprotamam! (Būtība – mēs aicinām visas latviešu sabiedriskas organizācijas apvienoties pret pastāvošās 4. maija varas režīmu, lai atjaunotu tiesiskumu Latvijā).

  Argumenti – valsts slīkšana parādu purvā, latviešu beztiesiskums Latvijā un demogrāfiskā katastrofa Dzimtenē.

  Tas ir izdarāms ar interneta palīdzību, jo visām Latviešu organizācijām ir e pastu adreses.

  Tad, sarakstes, vai sarunu ceļā, vienojamies par rezolūciju, ko iesniedzam ziņu aģentūrām, Latvijas, Eiropas Savienības un ANO institūcijām.

  Tā taps latviešu ģimeņu tiesību aizstāvībai, vērā ņemams, instruments!

  Bez tā varētu iztikt ja Rīgas Latviešu Biedrība nebūtu iznīcināta 1993. gada 18. februāra naktī! (Un aizliegti atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības likumīgie 1938. gada statūti).


 14. => 2019. gada 14. März um 17.13 Uhr 17 Mar 2019 pulksten 19:41

  Vispār – saprātīgi vadoņi rūpējas par labumu visiem,
  ar ko ceļas arī viņu personīgais labums !
  Alkatīgie sev rāvēji agrāk vai vēlāk nonāk Sibirijā.
  Karma !


 15. Neviens 17 Mar 2019 pulksten 19:42

  Esmu ievērojis, ka dažiem cilvēkiem šajā vietnē labpatīk spekulēt par to, cik daudz vācu baroni kādreiz gulējuši ar latvju meitām un cik daudz ebreju asinis ir latviešos (2019. gada 14. März um 8.10 Uhr). Es domāju, ka laiks izbeigt runāt visādas muļķības. Starp etniskajiem latviešiem šodien haplogupu N1c-Tat and R1a DNS sastopams tādā apmērā, kuram līdzvērtīgi ir tikai somugru izcelsmes cilvēkiem Somijā, piemēram. Tādas DNS struktūras ir ceļojušas daudzu gadu tūkstošu laikā no Āfrikas caur Āziju un Sibīriju uz Eirāzijas ziemeļiem. Lai ar ko paši baltvācieši savulaik būtu paspējuši sajaukties un lai cik daudz savulaik saistīti ar krieviem, latviešiem ģenētiski joprojām ir vairāk kopēja ar somugriem nekā ar jebkuru citu cilti vai nāciju, kas nozīmē, ka visas tenkas par to, kurš ar ko un kad ir kniebies, ir lielā mērā nerealizētas dzimumtieksmes norūpētu indivīdu fantāzijas.
  .
  .
  .
  Admins
  Galvenais ir apziņa,bet asinīm arī ir liela lomā.
  Ja cilvēks sevi identificē ar PATIESĪBU- Likumību, tad viss ir kārtībā !


 16. mazās piezīmes 17 Mar 2019 pulksten 19:43

  Ne Kārļa Skalbes. Personīgās. Palasoties še citu piezīmes, uzradās tā ka griba ko bilst. Vienlaikus šaubām – ko vēl bilst? Ja tādā tempā te izaug pamežs – brikšņi un krūmi, aiz kura pazūd pats mežs.
  Un tā atveru šo vietni – aizveru, atveru – aizveru. Aizdodos vienkārši darīt darāmo. Darot darāmo, kā no gaisa nokrīt mazītiņš bloknotiņš ar piezīmēm – no grāmatu tekstiem, no cilvēku sarunām transportos, šopos, saviesīgos vakaros, uz ielas, kulisēs un aizkulisēs. Lasu:

  Tālivaldis Laika Vīram. Un nekā cita. Laikam tomēr no kādas pasen lasītas grāmatas. Gribas domāt no triloģijas „Zīmogs sarkanā vaskā„. Lasu un jo tālāk lasu, jo šķiet, ka tas ir tieši tas, ko gribēju bilst.

  „ Neviens saimnieks neber sēklu vienā vietā. Tev pieder druva, mums lai tiek pa graudam. Tev pieder jūra, dod katram pa pilienam. Katrs piliens ir un paliek ūdens. Kaut arī tas nezin, ka nācis no jūras. [..] Sadaliet savu lielo gudrību mazos pilienos un dodiet katram tik, cik viņš spēj paņemt. Saceriet spēka un likumu dziesmas, iejauciet tās starp ikdienā dziedamām, kā ieraugu abrā. Saceriet cerību pasakas, ko vakaros stāstīt saviem bērniem. Prāts varbūt nesapratīs, bet sirds jutīs un atcerēsies.
  Svešiem tās būs blēņu dziesmas un blēņu pasakas, bet savējiem spēka un cerību vārdi. Māciet labākos zēnus un vēlāk tos sūtiet atpakaļ dzimtās (Vai man tevi jāmāca!) (Tu taču esi gudrākais no gudrākajiem! Tu esi vēl gudrāks, nekā es domāju).

  Laika vīrs: – Par ko tu runā?

  Tālivaldis: – Par mūsu ļaužu sirdīm un prātiem. Par zintīm, ko jūs glabājat no paaudzes paaudzē un mācāt citiem, lai dzīvo saskaņā ar Pasaules Ritu. Es zinu – dažus gudrākos jūs aizsūtīsit tālu prom, citi paliks šeit un turpinās mācīt ļaudis, cik ilgi vien varēs.. Bet, agri vai vēlu, svešinieki atnāks arī līdz mūsu svētvietām un izpostīs tās vienu pēc otras, tāpat kā vienu pēc otras iegūs mūsu pilis un uzcels to vietā nesagraujamus mūrus. Jūs paslēpsities mežos un turpināsit runāt ar ļaudīm, bet to dzirdēt gribētāju kļūs arvien mazāk un mazāk, tāpat kā runātāju..
  Ļaudis nogurs no slepenības, bet svešinieki reiz atradīs jūs arī mežos. Tad vairs nebūs nekā. Vien tie daži tālumā aizsūtītie vēl glabās mūsu zintis kā dārgu kausu, no kura neviens vairs nevar padzerties. Bet šeit mūsu tukšajās sirdīs un prātos svešinieki netraucēti sēs savu sēklu. Tu labi zini – Pasaulei nepatīk tukšums.
  Es labi saprotu, ko negribu.
  Es negribu, lai mūsu ļaudis jelkad tup uz ceļiem svešinieku priekšā, sit sev pie krūtīm un, nezinko nožēlodami, sauc „Kungs, es neesmu cienīgs…„ Bet ja reiz tomēr viņus piespiež tā rīkoties, lai šie sitieni neaiziet līdz sirdij, un lai viņi tad atkārto vien iemācītas tukšas skaņas.

  Tu gribi, lai mēs savas zintis tagad atdodam ļaudīm un lai katrs ar tām rīkojas, kā ienāk prātā? Lai mēs atdodam katram to, ko spēj saprast gudrākais no gudrākajiem?

  Laika vīrs: – Bet ūdens var izžūt, kamēr atgriežas tie, kas atkal spēj to savākt vienkopus.

  Tālivaldis: – Tad pacelsies migla:
  „Garām gāja sveši ļaudis –
  Ar migliņu aplaidos…„

  Tālivaldis Pasaules spēka līniju smalkajā tīklā bija ieaudis pats savu pavedienu.
  Katram labietim Laima deva tikai vienu no divām iespējām – uzvaru vai nāvi. Tālivaldis izvēlējās abas, un Dievs viņam teica – jā!

  Tie, kas gribēja valdīt pār visu ļaužu sirdīm un prātiem, zināja tikai par nāvi. Bet, nespēdami uzvarēt, viņi drīz atkal meklēs to vienu gudro. To galveno avotu, taču atradīs tūkstošiem avotiņu un krustu šķērsu savijušos tērcīšu. Simtiem gadu tie slapjām kājām bradās pa šo zemi. Un velti pūlēsies. Visus avotus un visas tērcītes nevar aizbērt pat varenākie no varenākajiem.

  Arī Tālivaldis bija kļūdījies. Reiz, redzēdams sentēvu Kāvus, viņš domāja, ka tie (..) jāj uz vakariem. Patiesībā viņu mūžīgais ceļš veda pa apli. Apkārt pašu reiz iekoptai zemei un pēc Dieva padoma iekārtotai Pasaulei.„

  Vēl senāk – Andrejs Pumpurs (Tautai):

  Šo domāja, to domāja,
  Sveši ļaudis daudz domāja;
  Ko domāja sveši ļaudis,
  To tu līdzi nedomā!
  Tev jādomā: „Laiks atnāks,
  Kad ikkatris domāt sāks.„

  Šo runāja, to runāja,
  Sveši ļaudis daudz runāja;
  Ko runāja sveši ļaudis,
  To tu līdzi nerunā!
  Tev jārunā: „Visi cieš,
  Lai ar` visi līdzi spriež.„

  Šo darīja, to darīja,
  Sveši ļaudis daudz darīja;
  Ko darīja sveši ļaudis,
  To tu līdzi nedari!
  Tev jādara tautas dēļ,
  Lai var koši uzzelt vēl!

  Šo dziedāja, to dziedāja,
  Sveši ļaudis daudz dziedāja;
  Ko dziedāja sveši ļaudis,
  To tu līdzi nedziedi!
  Tev jādzied: „Tauta zied,
  Ja tā tēvu dziesmu dzied!„„

  Paldies par uzmanību. Varbūt kādam vēl noder. Lai saprastu labāk kaut ko par sevi un citiem (kā te saka – zviedriem, vāciem, žīdiem, slāviem….), par pašiem un svešiem, atkal un atkal dibināmām no jauna sabiedrībām…
  .
  .
  .
  Admins
  Labi pasacīts… .


 17. RB - mazās piezīmes 18 Mar 2019 pulksten 19:45

  Varētu ieteikt Jums mēģināt izcelt kādu no domām, ko esiet aprakstījis, apveltīt to ar sākumu un beigām, un noformēt kā rakstu. Jums labi padodas.


 18. Pārmaiņām būt 18 Mar 2019 pulksten 19:46

  Piekrītu, RB – mazās piezīmes. Komentārs „mazās piezīmes“ tiešām nevainojams, tomēr visu izsaka frāze:
  „Ja tādā tempā te (saprotu LRTT) izaug pamežs – brikšņi un krūmi, aiz kura pazūd pats mežs.“
  Un tā atveru šo vietni – aizveru, atveru – aizveru.

  Visu tālāko var uzrakstīt jebkurš, kaut vai M.Zālīte vai tamlīdzīga persona. Vai tas ir LRTT mērķis, vai teiktais ko atmasko, vai norāda kādu konkrētu vainīgo ?
  Piekrītu, mūs katru dažreiz pārņem skumjas, nostalģija un bezspēcības sajūta, tāpēc nekādā gadījumā nevainoju rakstītāju „mazās piezīmes“, bet pārsteidz RB secinājums. Ar to saprotu kā bezzobainas piedošanas pozas ieņemšanu un vietnes pārvēršanu par filozofisku apcerējumu drukātavu.
  .
  .
  .
  Admins
  Mums visiem gribas, lai viss notiktu ātrāk. Tāpēc daudziem, iespējams, arī liekas, ka mēs tikai rūnājam(pļurinam)…. .Viss nenotiek tik ātri, cik gribētos… Lai kas notiktu, ir jābūt Patiesai informācijai, kas grauj to, kurš uzmeties uz mūsu skausta… . Ja nebūs tādas informācijas, tad nenotiks nekas… . Ne pret vienu tā necīnās kā pret šo vietni…. Tikko atkal kadu no mums „piespieduši pie sienas“, bet par to drīzumā…un var just, ka tas noticis nu jau no bailēm… .


 19. RB - Pārmaiņām būt 18 Mar 2019 pulksten 19:46

  Ja uzrakstītais neder LRTT, lai publicē citur. Es gribēju tikai iedrošināt cilvēku, kam padodas rakstīšana. Par ko un kā rakstīt – to lai katram sirds pasaka priekšā.


 20. Pārmaiņām būt 18 Mar 2019 pulksten 19:47

  Jā, tieši bailes, neziņa un izmisums ir pārņēmis visu kalibru noziedzniekus kā arī viņu klusējošos piesedzējus, kuriem esošā kārtība bija tīkama.
  Vieni cerējās uz Putina kremli, bet saprata, ka viņš nav tas par ko uzdodas. Otrie cerēja uz ārvalstīs izveidotajiem cionisma atbalsta punktiem, bet sākušies aresti, slēdz šo neliešu finanšu plūsmas un arestē viņu noziedzīgos kontus.
  Ne mirkli nešaubos, ka patiesība un tiesiskums uzvarēs, lai kā mūs censtos maldināt un pārrakstīt vēsturi, bet kur vieniem uzvara, tur milzum daudziem tas nozīmē zaudējumu, ko tie ļoti ļoti nevēlas.
  Traki vēl tas, ka daudziem caur izglītību neatgriezeniski izmežģītas smadzenes ar visa necilvēciskā viltīgo propogandu, ka viņi nebūt nejūtas vainīgi un turpina pūst sātanistu burās, domādami stāvam taisnības pusē. Bet kā zināms, taisnība katram sava un tā atkarīga no smadzenēs iesēdinātām dogmām, bet patiesība ir tikai viena.


 21. to 2019. gada 18. März um 18.17 Uhr 18 Mar 2019 pulksten 19:59

  „… vai teiktais ko atmasko, vai norāda kādu konkrētu vainīgo ? … “

  ……………………………………………..
  Labi, norādīšu uzvārdu Jāņsons(Pētersons, Miķeļsons) – pēc dažu gadu cīkstēšanās(muļļāšanas) varturi viņus nomainīs pret vēl nelietīgākiem… Nu, un… ?
  Viss atmaskojamais jau ir atmaskots ! Pie saišu noskaidrošanas nemaz netiekam klāt – tas ir „valsts noslēpums“ kubā, ja ne vēl augstākā pakāpē – kā nu pat ar zaglīgo amatpersonu „algām“…
  Kāda, jūsuprāt, ir mana vaina ?
  Izskatās pēc trulas dzīšanas ar galvu mūrī(varbūt, pēkšņi, ne no šā, ne no tā, kas sanāk!).
  Jūs pats esat, papildus mēdijos publicētajiem, ko noskaidrojuši?


 22. Pārmaiņām būt 19 Mar 2019 pulksten 20:00

  Sasprindzināju savas krievu valodas prasmes un pārlasīju RB piedāvātos dzīves standartus – „ОБЩЕСТВО ЧЕЛОВЕКОВ“ „Требования“

  Kopija:
  4. Каждый активный участник общества человеков должен

  4.1. иметь семью, созданную в соответствии с основным договором, в которой он / она
  живет постоянно в любви, при уважении и ответственности;
  4.2. работать продуктивно и с выгодой для семьи, в меру своих способностей;
  4.3. принадлежать к религии (4.1.), открыто заявлять об этом, и практиковать свою
  религию открыто.

  Radās jautājums kā saprast šo punktu, kur katrs должен. Ja pareizi saprotu, ir obligāti jāpieder kādai ticībai ?
  —–
  Un vēl …
  1.1. Человеки – это люди
  (tātad citu atšķirību mums vairs nav un viss kas bijis jāaizmirst, izklausās pēc – davai žitj družno)
  —–
  Tādā sakarā nejauši atcerējos 70to gadu anekdoti.

  Čukča izgājis medībās tundrā un dzird palīgā saucienus – люди , люди. Piegājis kliedzējam klāt viņš jautā, vai kaut ko pazaudēji ? Krievs: nu vot apmaldījos, labi ka tevi satiku.
  Bet čukča dodas prom un atrauc, kad es esmu Maskavā, jūs čukču apkrāpāt un vēl zobojāties, bet kad tundrā apmaldījušies un nāve draud, tad čukča jums ir люди.


 23. > 2019. gada 18. März um 20.27 Uhr 19 Mar 2019 pulksten 20:01

  „… un arestē viņu noziedzīgos kontus…“

  ———————————————

  Kontu arestēšana nav NACIONALIZĀCIJA !

  Ar lielu troksni arestē, un… paklusām atdod
  atpakaļ, kad tvaika nolaišanas troksnis ir
  apklusis.
  Vārna vārnai … u.t.t.
  Toties naivie slapina biksēs aiz sajūsmas par
  verdošas darbības imitāciju! :))


 24. RB - Pārmaiņām būt 19 Mar 2019 pulksten 20:01

  Sabiedrības vadības standarts RB-01 (pilns teksts šeit http://societyandnature.org/rb-01-rus.pdf ; http://societyandnature.org/rb-01.pdf ) ir radīts kā piemērs, lai veicinātu jaunās sabiedrības organizēšanos. Realitātē jaunā sabiedrība būs ļoti daudzveidīga. Tajā būs kopienas, padomes, uzņēmumu u.c. pārvalde, militārā pārvalde un daudz kas cits.

  Jūsu minētais citāts par sabiedrības vadītāju piederību reliģijai ir līdzīgs pašreizējai situācijai. Sabiedrības līderi uzskata par savu pienākumu, vismaz formāli, izrādīt savu piederību reliģijai, kurai seko sabiedrības dominējošā daļa. Piemēram, Islama zemēs vadītāji piedalās lūgšanās mošejās, kristīgās zemēs vadītāji apmeklē baznīcas, bet Latvijā valsts vadītāji redzami sinagogā.

  Jums sanācis izraut no konteksta divus vārdus „1.1. Человеки – это люди…“ . Šai definīcijai ir liela nozīme, tāpēc manos dokumentos tā ir skaidrota divreiz.

  1) RB-01 ir šāds skaidrojums “ „Человек“ в том смысле, который имел в виду К.П.Петров, общественный деятель, 1945-2009. “ . Tā ir norāde uz cilvēku, kurš aizsāka risināt šos jautājumus.

  2) RB-02 ir šāds skaidrojums “ „Люди“ – это обобщенное понятие, которое включает как человеков, так и представителей внутренней оппозиции, см. также пункт 3.1. ниже. Все люди имеют общие внешние признаки, такие как внешний вид, артикулированная речь и др. „


 25. hi, hi, hi ! 19 Mar 2019 pulksten 20:03

  Moja tvoi ņepoņimaķ !
  —————————–

  Vai neredziet, ka čuvaks tēlo šlangu ? 🙂


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *