Latvijas prezidenta kandidāts

Kā jau rakstīju, esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Tāpēc īsi iepazīstināšu ar sevi. Sākšu ar to, ka būšu orientēts uz savas programmas izpildi, kā konceptuālai varai pietuvinājies cilvēks. Turpretim pret reprezentāciju attiekšos kā pret pienākumu, un neuzskatu to par prezidenta galveno sūtību.

Protams, prezidentam arī jāizskatās pēc prezidenta, tāpēc varētu rasties tīri sadzīviskas dabas jautājumi. Domāju, ka organisms un fasāde man ir puslīdz kārtībā. Foto ir uzņemts šajās dienās uz ātru roku. Tam vajadzētu dot vispārēju priekšstatu, bet vajadzības gadījumā uzņemšu cēlākas bildes.

(bilde)

Augums 186, svars ap 96, kaitīgu ieradumu vairs nav. Esmu precējies, labi zinu latviešu, angļu un krievu valodas, bet franču un arābu valodas pārvaldu vāji. Pārējais atrodams manā ļoti īsajā CV http://societyandnature.org/cv-rus.pdf , intereses gadījumā sniegšu papildus ziņas par sevi.

Publiski runāt mani neviens nav mācījis, izsakos, kā protu. To var novērtēt aplūkojot manu YouTube kanālu – ievadiet manu vārdu un uzvārdu meklētājā.

Kā jau tas prezidenta kandidātam pieklājas, piedāvāju materiālus par sevi masu informācijas līdzekļiem. Seko teksts, kuru biju nosūtījis dažiem mēdijiem, kuriem varētu būt drosme to publicēt. Pagaidām to publicējis tikai viens mēdijs.

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://societyandnature.org/lpp.pdf esmu nosūtījis visiem Saeimas deputātiem.

Kāpēc esmu piedāvājis savu kandidatūru?

Laikā, kad pasaules mērogā notiek pāreja uz jaunām sabiedriskām attiecībām, Latvijā nekādas pozitīvas izmaiņas nav vērojamas. Gluži pretēji, Latvijā ir nostiprinājies dominējošs sabiedrības slānis, kurš visiem spēkiem pretojas jebkurām pārmaiņām. Šī situācija novedīs pie graujošām sekām iedzīvotājiem un valsts saimniecībai, kad pārstās darboties esošās preču – naudas attiecības, banku un monetārā sistēma, kā arī starptautiskie līgumi un valstu savienības.

Savā programmā es piedāvāju veikt pasākumus, kuri apmēram 5 gadu periodā ļaus sagatavoties paredzamajām izmaiņām. Labvēlīgā situācijā šīs izmaiņas novedīs pie iedzīvotāju labklājības paaugstināšanās un skaita palielināšanās. Nelabvēlīgā notikumu attīstībā, tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai.

Vai esmu pietiekoši kompetents?

Sabiedrības pārveidošanā piedalos apmēram 30 gadus. Par darāmo, izdarīto, kā arī par pārveidojumu būtību ir aprakstīts manā vietnē http://societyandnature.org/ . Cilvēki apvienojas Eiropā un Krievijā, veidojot tautas kustības. Latvijai būs jāmeklē iespējas, kā pielāgoties jaunajai videi, savu iespēju robežās.

Minētajam Latvijas valdošajam slānim jeb “elitei” mana kompetence šaubas neizraisa. Tāpēc Latvijā tiku atlaists no ikviena darba, ko mēģināju strādāt, man tika celta neslava, kļuvu par mērķi uzbrukumiem; līdz 2004.gadā biju spiests emigrēt uz Lielbritāniju. Tomēr ceru, ka man būs iespēja parādīt savu kompetenci arī pārējiem Latvijas iedzīvotājiem. Piedāvāju Latvijas valdošajiem meklēt izeju no strupceļa, kurā tie sevi iedzinuši.

Ko varu pastāstīt par sevi?

Esmu individuāls uzņēmējs, mana darba vietne ir https://www.rbwalling.co.uk/ , turpat atrodama mana adrese un cita kontakta informācija. Īss CV ir iepriekšējā vietnē, ja ir interese, varu sniegt vairāk informācijas. Iespējams sazināties ar e-pasta palīdzību r.bruners@societyandnature.org un ridsbruners@protonmail.com . Ja Jums ir viedoklis vai jautājumi, lūdzu nekavēties tos uzdot.

Vai iespējams paust atbalstu vai noraidījumu manam piedāvājumam?

Biju iesniedzis priekšlikumu izveidot iniciatīvu portālam ManaBalss, tomēr saņēmu pamatotu atteikumu. Tāpēc aicinu izteikt savu viedokli Saeimas deputātiem https://www.saeima.lv/ .

Vai manu programmu iespējams realizēt tikai no Valsts prezidenta pozīcijas?

Nē, kā Latvijas patriots es virzīšu savu programmu jebkurā gadījumā. Manā rīcībā ir līdzekļi, ar ko panākt vēlamo rezultātu, neesot Latvijā, un pārvarot iestāžu pretdarbību. Tomēr šajā gadījumā iespējams, ka programma netiks realizēta pilnā apjomā, tas aizņems vairāk laika un lieku reizi apliecinās Latvijas pārvaldes līmeni un būtību.


Novērtē šo rakstu:

13 komentāri par “Latvijas prezidenta kandidāts

 1. Janis 17 Apr 2019 pulksten 13:16

  … neatkarību ieguvusi Padomju Latvija jeb Atmodas tiesiskie aspekti
  Paradoksālā kārtā Latvijas brīvvalsts atjaunošanu pasludināja paši okupācijas varas pārstāvji – Latvijas PSR Augstākā Padome (AP)! Un viņi to izdarīja vēl pirms PSRS sabrukuma 1990.gada…


 2. anonime 17 Apr 2019 pulksten 13:17

  to R.B.
  Vai tu domā, ka šie tevi ņems nopietni? Liekas, ka viss iet tieši pretējā virzienā. Pārsvars ir mūsu ienaidnieka pusē. Nedo dies, ja šamajs vinnēs…
  .
  .
  .
  Admins
  „Un pēdējā laikā viņam(Sātanam) taps dota liela vara…!“
  Iespējams, ka šis sātaniskais ķirmis ar parlamentāro ķirmju palīdzību šajā kaujā uzvarēs, bet beigas viņiem visiem vienas- tauta(visas pasaules tautas) viņus saplēsīs gabalos ! Jaunajā Laikmeta šiem Elles izdzimumiem nav atvēlēta pilnīgi nekāda loma !!!


 3. RB 17 Apr 2019 pulksten 13:18

  Man ir ziņas, ka sūtot no Latvijas e-pastu uz manu adresi r.bruners@societyandnature.org parādās brīdinājuma uzraksti, un pastu neļauj nosūtīt.

  Vai tas tiesa? Kādi uzraksti parādās?


 4. to Janis 17 Apr 2019 pulksten 13:18

  Secinājums elementārs – neuzticies kažoku apmetējiem! :((


 5. RB - anonime 17 Apr 2019 pulksten 13:19

  Šie mani ņem nopietni, viņiem ir pietiekoši laba informācija. Problēma ir citur. Viņiem ir galīgi nospļauties, kas notiks rīt, ja šodien var vēl kaut ko nozagt.

  Piemēram, ir tāda finanšu stratēģija, kas saucas „kicking the can down the road“, kas nozīmē spert bundžu pa ceļu uz priekšu. Negribas noliekties, pacelt bundžu un iemest miskastē. Tāpat negribas sakārtot finanses, turpina tik tērēt, kamēr iestājas krīze. Gan jau nodokļu maksātāji atpogās savus maciņus un par visu samaksās.


 6. Valdis Freimantāls 17 Apr 2019 pulksten 13:20

  Paldies, Rid par trāpīgo iztecienu „kicking the can down the road“!

  Cik tas ir atbilstošs situācijai Latvijā!

  Vai saņēmi manu e pastu? Nosūtīju vakar.


 7. RB - anonime 17 Apr 2019 pulksten 13:21

  Šis ir simptomātisks komentārs, tāpēc vēl dažas būtiskas piezīmes. Lai mani atvaino komentāra autors, tas nav personiski, bet vairāk attiecas uz sabiedrību kopumā.

  1) Šodien mēdiji ir pilni ar materiāliem par otru kandidātu. Tam jārada cilvēkos pārliecība, ka viņš ir visvarens, bez konkurences. Tas ir viens no zombēšanas veidiem, aprakstīts šeit https://tautastribunals.eu/?p=49620 . Ienaidnieks ir liels, spēcīgs, nepārvarāms. Patiesībā, tam nav nekāda sakara ar patiesību. Uz lietas būtību tas nekādi neattiecas.

  2) Komentāra autors it kā mudina mani rīkoties aktīvāk. Ja neesmu pareizi sapratis, lūdzu atvainot. Atkal garām – es neiešu pakaļ deputātiem, neķeršu viņus aiz piedurknes, necentīšos pārliecināt par katru cenu. Tāpat, neiešu ar jauniem rakstiem uz mēdijiem, netiekšos pēc intervijām un tamlīdzīgi. Ir jāsāk radināties pie tā, ka viss ir izskaidrots sīkumos, un informācija ir iedota visiem, kuriem tā pienākas. Lemiet paši, atbildiet par sekām.


 8. RB - Valdis Freimentāls 17 Apr 2019 pulksten 13:23

  Sveiks, Valdi ! Saņēmu, paldies, un nosūtīju Tev atbildi no tās pašas adreses.


 9. RB - faustam 17 Apr 2019 pulksten 13:24

  Man ir slepenais aģents vārdā fausts. Vēlētos nodot viņam zīmīti, seko.

  —————–

  Pilnīgi slepeni – pirms lasīšanas apēst !

  k;sdkd;foierjoeij o’ooirjoji ouoioicbmvmb


 10. slēgakmens 19 Apr 2019 pulksten 13:25

  Ir jānorūdās, lai panestu arī naidīgus komentārus. Bet tas, ka citi mediji nepublicē, kaut ko liecina par viņiem.


 11. RB - slēgakmens 19 Apr 2019 pulksten 13:25

  Kurš bija tas naidīgais komentārs?


 12. slēgakmens 19 Apr 2019 pulksten 13:26

  Tur Pietiek-ā reizēm tādus raksta. Arī citos portālos, kad grib dabūt kādu projām.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *