Par konceptuālo varu, 5.daļa

Augsta līmeņa aizkulišu darboņa Jakova Kedmi iznāciens uz mēdiju skatuves ir ievērības cienīgs notikums. Pirmkārt, tas liecina par vēlmi būtiski izmainīt stāvokli Krievijā un Austrumeiropā. Iecerētais “perestroikas” scenārijs aizgāja citus ceļus, par ko rakstīju iepriekš https://tautastribunals.eu/?p=49997 . Otrkārt, tas liecina par apjukumu un neziņu ko darīt, par sabiedriskā noskaņojuma zondēšanu un zombēšanu.

Treškārt, pārāk bieži izskan agresīvi apvainojumi attiecībā uz Latviju un latviešiem kā fašistiem un ebreju šāvējiem. Slepkavošanā latvieši pārspēja ukraiņus https://bch.gg/16f . Latvija prasa Krievijai naudu par ebrejiem, kurus paši nogalināja https://bch.gg/16g . Tātad, ko ar latviešiem jādara? Man laimējās, ka pazinu cilvēku, kurš piedalījās Cukura likvidēšanā https://bch.gg/16h .

Tālāk, kurš to darīs? Latviešiem būs jāatbild par krievu genocīdu https://bch.gg/16i . Krievi, uzmanību! Jums jāgatavojas izrēķināties ar latviešiem. Ja Latvija neaizvāks NATO bāzes, to izdarīs Krievija https://bch.gg/16j , bet ASV nepalīdzēs. Latvija ir histēriķe https://bch.gg/16k , bet par manu emocionālo stabilitāti variet spriest, noskatoties video https://youtu.be/k-ry01dSSBw .

Propagandas šovā patiesas emocijas ir vietā. Kāpēc cilvēki dod priekšroku video materiāliem, bet (garus) tekstus lasa nelabprāt? Ne tikai tāpēc, ka skaņa un attēls ir ērtāk uztverami. Video satur runātāja attieksmi, izskatu, pārliecību un protams emocionālo fonu, kurš atstāj dziļu iespaidu uz skatītāju. Emocijas piestāv šovmenim un vidusmēra politiķim. Vai tās piestāv cilvēkam, kurš savulaik izpildīja pašus atbildīgākos savas valsts vadītāju uzdevumus? Kurš varēja izcelt no slimības gultas Krievijas premjeru un likt tam ierasties darbā? Kurš varēja krievu amatpersonām pavēlēt, izejiet aiz durvīm, mums ar premjeru jāparunā par lietu.

Tā saucamā “pasaules valdība” vairs nedarbojas (efektīvi), un tas liek viņu tuvākai apkārtnei pašiem meklēt risinājumus sava statusa saglabāšanai. Bieži nākas dzirdēt, ka projekts “Izraēla” vairs nav aktuāls. To saka arī paši izraēlieši. Dzirdamas arī runas par “jauno Hazāriju” pie Melnās jūras, kas varētu būt no Odesas Ukrainā līdz Sočiem Krievijā, ietverot arī Krievijas Krasnodaras novadu un Rostovas apgabalu. Tur esot paredzēts iekļaut arī Donbasu kā “jauno Palestīnu”. Pastāvīgas, gruzdošas karadarbības vieta vajadzīga, lai jebkuru problēmu varētu vienkārši risināt ar brutālu spēku, neiedziļinoties.

Esot arī grandiozs “lielās Hazārijas” projekts, kur teritorija savieno pašreizējo Izraēlu Vidusjūras krastā ar Baltijas jūru. No Golanas augstienēm tā šķērso Sīriju un ietver kurdu zemes un Armēniju. Tālāk nāk Gruzija un minētās Krievijas un Ukrainas teritorijas, Baltkrievija un galapunkts Latvijā. Pēdējā laikā daudzviet salikti prezidenti, kuri īpaši neslēpj, ka ir ebreji. Tomēr tas varētu būt ilgtermiņa projekts, spriežot pēc sistemātiskā atbalsta kurdiem un armēņiem, veicinot armēņu ekspansiju Gruzijā, Abhāzijas atņemšanu un Azerbaidžānas izolāciju no Turcijas. Arī Donbasa problēma tika ielikta jau Hruščova laikos, kad to formāli atdeva Ukrainas PSR. Tomēr galvenais mērķis bija un paliek Krievijas un Vācijas sadarbības novēršana, jo tas nozīmētu jauna pasaules varas centra rašanos.

Jakova Kedmi vadītā “Nativ” dienesta pienākums ir darbs ar Krieviju un Austrumeiropas valstīm. Vai pastāv šaubas, ka iepriekš minētais ir saistīts ar viņa aktivitāti mēdijos? Cik cilvēku ir gājuši cauri šim un citiem specdienestiem, un cik ir tādu, kuri aktīvi ar to sadarbojas un izpilda pavēles? Raksta 4.daļā minēju piemērus, kā šis darbs varēja notikt, un kāda varētu būt Latvijas cilvēku saistība ar tiem.

Iepriekš minētais piemērs ar komandu došanu Krievijas augstākajiem vadītājiem ir ņemts no paša Kedmi uzstāšanās Izraēlas ITON TV. Ja tāda ir viņu ietekme uz Krievijas vadību, tad kādai jābūt viņu ietekmei uz Latvijas “vadību”? Nav noslēpums, ka šie dienesti saliek savus cilvēkus visos daudzmaz ietekmīgos amatos. Ja pārņem varu pilnībā, tad vispirms jāpārņem spēka struktūras, galvenokārt, bruņoto spēku virsvadība.

Piemēram, vai Latvijas sabiedrība spētu pieņemt atbaidošo ebreju čekista tēlu valsts augstākajā vadībā? Protams, ka nē, un tas arī nav vajadzīgs. Viņam ir daudz citu seju, kuras pieder simpātiskiem, cienījamiem, latviski runājošiem un pieklājīgiem vietējiem kadriem. Tie ir absolūti konformisti, kuri atbilst vietējās sabiedrības priekšstatam par to, kādam jābūt valsts vadītājam. Tie neizceļas ar prāta spējām un zināšanām, tiem nav īpašu sasniegumu, un nav nekā tāda, kas piešķir personisku vērtību. Kā tādi, tie dabiski iekļaujas vietējā politiskajā planktonā.



Pārlasot uzrakstīto, tomēr gribu vēlreiz atgriezties pie norādēm uz Kedmi publikācijām. Norādes ņēmu no Latvijas interneta izdevuma bb.lv , kurš centīgi tiražē šos viedokļus. Nav šaubu, ka, pirmkārt tā ir nacionālā naida kurināšana ar netiešiem aicinājumiem uz izrēķināšanos. Otrkārt, te ir acīredzama darbība ārvalsts dienesta interesēs, kas vērstas pret Latviju.

Tekstā lietoju saites saīsinājumus, lai vieglāk lasīt. Ja kādam ir laiks un vēlēšanās, varētu savākt visas norādes, uzņemt ekrāna kopijas un iesniegt prasību pret bb.lv .


Novērtē šo rakstu:

9 komentāri par “Par konceptuālo varu, 5.daļa

 1. Laimdota 12 Jun 2019 pulksten 20:43

  uzgāju interesantu saitu:

  http://spra.vkaru.net/

  tajā iedzīvotāju un uzņēmumu telefonu numuri.
  Interesanti, ka bez Krievijas tur iekšā vēl ir
  Latvija, Ukraina, Moldova, Baltkrievija,
  Kazahstāna.
  Igaunija, Lietuva, tjurku valstis gan nav.

  Jauns/esošs slepens ietekmes sfēru sadalījums ?

  Vēl ir saits:
  https://spravochnik-telefonov.info/
  ar tādu pašu informāciju…

  Saitu saimnieki nav uzrādīti…


 2. > 2019. gada 12. Juni um 14.38 Uhr 12 Jun 2019 pulksten 20:44

  interesanti, kāds var būt sakars brellam ar sakaru datiem !
  Tā jau drīzāk ir spiegu informācija.
  Man rādās, ka sakarība ir ar to, ka Latvijā nav noķerts neviens krievijas spiegs, kamēr igauņi un leiši tos izķer buntītēm viem, jo latvijā paši ķērāji ir kremļa fani – GRU līdzstrādnieki amatu apvienošanas kārtībā. :)))


 3. ha, ha, ha ! 12 Jun 2019 pulksten 20:45

  izskatās – esi kremļa trollis, ka mēģini novirzīt uz spamu iekš slovodel.com !
  .
  .
  .
  Admins
  Nav nopietni…, bet Kašperskis patiešām šajās norādēs iekšā nelaiž.Bet vai tad pati Izraēla un Krievija nav „spams“?


 4. Pārmaiņas vairs nereaģē uz sistemščiku vaukšķiem 12 Jun 2019 pulksten 20:46

  Lai mainītu sistēmu un ieviestu tautas inteteses, pretstatā bandītu interesēm ir jābūt savai armijai vai starptautiskam atbalstam, kurš aizstāv PĀRMAIŅAS. K.Ulmanim tie bija aizsargi, nokomplektēti no saimniekdēliem, bet kā zinām, saimnieku laukos bija gandrīz katra māja un dēlu bija 5-8.
  Sistēmas izrēķināšanās ar gubernātoriem, kuri gribēja pārmaiņas.
  https://youtu.be/kHx7Jbz3BTM
  .
  .
  .
  Admins
  Tas būtu pareizi pēc loģikas, bet Tas tu AUGŠA vadās pēc citiem principiem, tā sacīt, pēc attiecīga MĒRA, kad šis mērs ir pilns, tad tiek viss noslaucīts…. . Tā kā, kad pienāks vajadzīgais brīdi, šie Ciānas atkritumi tiks izmēzti no civilizācijas aizgaldiem. Smirdoņai ir vietas kloākā !


 5. igors 13 Jun 2019 pulksten 20:47

  Levita ievēlēšana bija reizē šoks un apskaidrība par to,kas ir saimnieko Latvijā,un,kas ir daļa no jaunās 5.kolonas.
  Viegli nebūs,bet jo vilinošāks izaicinājums.


 6. Naktaļa 13 Jun 2019 pulksten 20:47

  Norit goju kārtējo nodevu kārtošana žīdiem. Pavļuts vaiga sviedros nopūlas priekš savas tautas. Valsts kase šķirsies no daudz miljoniem naudiņām. Kādai mammai,kādam tētim nepietiks bērniņa pūriņam. Un būs jādodas tālos ceļos,lai veidotu dzimtu un uzturētu ğimeni. Latvieti,padomā!: Vai tā ir sistēma,vai kārtējais gadījums! Valsts „rullē“!-Uz kurieni,ar latvijas ceļa rulli rullē???! Varbūt kāds zina pateikt?


 7. :: 13 Jun 2019 pulksten 20:48

  Ceļa rullis var pārrullēt pāri cilvēkiem. Un tā arī tika (tiek) darīts.
  (to 1.20)


 8. Dunduks 13 Jun 2019 pulksten 20:48

  Video rullitis Youtubee.

  Madonna prorocit budusheje. (Kirilica)
  Izraelas Eirovizija ar ,, popa karalienes,, shovu.

  Vajag spaini pie kajas…. lai nav javemj uz gridas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *