Iepazīsimies – “Sarunas”

Lasītāju un autoru vērtējumam jauna interneta vieta domu apmaiņai http://societyandnature.org/ . Paziņojumi par jauniem rakstiem būs Twitter kontā .

Apmēram pirms nedēļas nācās ievietot komentāru LRTT saistībā ar viltus komentāriem manā vārdā. Tad darbs pie Sarunām nebija pabeigts. Nezinu, kādu problēmu gribēja radīt viltus komentāru autors, bet man nācās dot norādi uz savu pusgatavo darbu un paskaidrot.

Kā jau rakstīju, Sarunās nebūs vieta politikai. Precīzāk sakot, materiāli kas attiecas uz politiskajām partijām un politiķiem, vai arī uz politiskajām cīņām.

Gribētos sniegt koncentrētu informāciju, pamatotus viedokļus un veidot fokusētu diskusiju par sabiedrības pārveidošanas jautājumiem. Vai tādu diskusiju iespējams izveidot? Cik daudz starp mums ir tādu, kuri ir iedziļinājušies sabiedrības uzbūvē un darbības principos? Kuri saprot sabiedrisko problēmu cēloņus? Kuri vēlas par to izteikties? Piemēram, attiecībā uz mani cilvēki ir iebaidīti tā, ka reizēm neuzdrošinās atbildēt vai iebilst manam viedoklim, vai vispār pieminēt manu vārdu !

No mana viedokļa ikviens komentāra rakstītājs ir autors, bet laba komentāra autors ir potenciāls publikāciju rakstnieks. Nākas piestrādāt, lai pirmo reizi uzrakstītu nelielu rakstiņu. Mēģināt vai nē, tas lai paliek katra komentētāja ziņā. No savas puses es gribētu aicināt uz to. Ieguldītais darbs nezudīs, par to variet būt droši. Pēc būtības ir tā, ka rakstot mēs meklējam izteiksmes līdzekļus un formulējumus ne tikai lasītājiem, bet noskaidrojam patiesību pirmkārt paši sev. Patiesība ir tikai tas, ko iespējams noformulēt veidā, kas saprotams pārējiem.

Vēl attiecībā uz autoriem un komentētājiem šeit http://societyandnature.org/autoriem/ .

Mana darbība ir sistemātiska. Tas nozīmē, ka viss manis rakstītas un darītais ir savstarpējā sakarā un nav pretrunā ar iepriekš rakstīto un darīto. Es neko nerakstu un nedaru tāpat vien. Kad sāku publicēties LRTT, man pirmo reizi mūžā radās iespēja sistemātiski veidot attiecības ar auditoriju. Par to es saku lielu paldies Linardam Grantiņam. Manu publikāciju tēmas ir loģiskā secībā, kas noved pie konkrēta rezultāta un rīcības. Piemēram, sabiedrības vadības principus izklāstīju rakstos 2018. – 19. gadā, kam sekoja mana prezidenta programma 2019. gada aprīlī.

Rakstot bieži nākas veidot atsauces uz savām pamatnostādnēm un iepriekš publicēto. Ne vienmēr izdodas uzskatāmi parādīt lasītājam sistēmisko pieeju. Piemēram, manas prezidenta “kampaņas” 🙂 laikā lasīju tādas atsauksmes, ka tas jau kārtējais “kalnā kāpējs”, kas tiecas sasniegt augstu stāvokli un personisku labklājību uz sabiedrības rēķina. Sistēmiska pieeja nozīmē to, ka nevēlos par katru cenu kļūt Latvijas prezidents. Šajā pozīcijā mani interesē bruņoto spēku virspavēlnieka statuss, kas dod iespēju nodibināt militarizētu tautas pašpārvaldi Latvijā.

Tāpēc arī Sarunās ir daļa “Galvenais“, kur ir izskaidrotas pamatnostādnes http://societyandnature.org/galvenais/ . Ikvienam ir iespēja līdzdarboties ar sapratni, modificēt manu pieeju pēc saviem ieskatiem un uzsākt patstāvīgu darbību.

Minētās pamatnostādnes, raksts “Sabiedrība, kuru mēs ceļam”, sabiedrības vadības standarts un pārējais nav sadomāta vīzija, “modelis” vai vēl kaut kas līdzīgs no zombējošās viltus terminoloģijas pūra. Iet runa par sistemātisku darbu pēdējo 30 gadu laikā. Esmu daudz rakstījis par Dzeltenajām Vestēm, par naudu, informāciju, nodokļiem, Krievijas problēmām .. Tie visi ir konkrēti projekti, ar ko man ir lielāks vai mazāks sakars. Kopumā, tas ir milzīgs darbs, kurā iesaistīts liels dauzdums cilvēku un citu būtņu, katrs savu iespēju robežās.

Tāpēc Sarunās ir daļa “Projekti“, kur koncentrētā veidā apkopota informācija par rīcībām, ciktāl sniedzas manas zināšanas par tām. Projektu daļa būtu vēl papildināma attiecībā uz naudu, personisko drošību, notikumu dokumentēšanu .. Varbūt pēdējais vairāk attiecas uz ieteikumiem.

Par mani reizēm raksta tādā garā, ka mana “pagātne esot miglaina”, pozīcija esot duļķaina, es esot atsvešināts no Latvijas. Pēdējais zināmā mērā varētu būt taisnība. Biju spiests aizbraukt no Latvijas pirms 15 gadiem. Tāpēc Latviju pazīstu pietiekoši, tur cilvēkiem skābeklis ir piegriezts pilnībā. Par skābekli runājot, ir viens ļoti pamācošs uzraksts, ko var lasīt lidmašīnās : “.. vispirms uzliec skābekļa masku sev, tikai pēc tam palīdzi citiem”. Apmēram tā es rīkojos.

Savu pagātni un pozīciju esmu aprakstījis tik pamatīgi, ka jautājumiem nevajadzētu rasties. Sarunās ir daļa “Par sevihttp://societyandnature.org/par-sevi/ . Ja rodas vēl jautājumi, lūdzu tos uzdot. Manuprāt, šādi jautājumi rodas sakarā ar manis izolēšanu no sabiedrības, kas aizsākās deviņdesmitajos gados un turpinās arī šodien. Tā ir metodika, ko pielieto sistēmai nevēlamiem cilvēkiem. Vispirms izolē no draugiem, paziņām .. , tad sākas apmelošana un apgānīšana.

Ir centieni palaist baumas, ka “Rids Bruners” tas nemaz neesmu es, bet kāds cits. Manā vārdā raksta un darbojas cita persona. Šādas un līdzīgas nelietības par cilvēku var sacerēt tikai tad, ja viņš ir izolācijā no savas dzīves vides, kurā uzaudzis, mācījies, strādājis .. Interesanti, vai cilvēki tam tic? Tāpēc nozīme ir sevis identificēšanai, arī internetā. Piemēram, manas darba vietas rbwalling.co.uk , kā arī societyandnature.org īpašnieka dati tiek slēpti, par to Sarunu daļā “Kontaktihttp://societyandnature.org/kontakti/ .

Sakarā ar jaunākajiem notikumiem, komentāros atkal parādās jautājums “ko darīt?”. Ciktāl tas attiecas uz mani, esmu to pateicis. Ja neesmu sadzirdēts, man ļoti žēl, bet neesmu pie vainas. Es turpināšu iepazīstināt ar ceļu uz cilvēku sabiedrību, tas būs par cilvēku pašidentifikāciju. Lielākā daļa cilvēku sevi par tādiem neapzinas. Tie skraida pa būri, kurā ielikti, un izeju neredz. Precīzāk izsakoties, paša būra vairs nav, bet cilvēki turpina skraidīt pa bijušā būra ierobežoto vietu. Līdzīgi kā vāvere ritenī nesaprot, ka netiks ārā, rikšojot uz priekšu. Jātaisa lēciens uz sāniem.


Novērtē šo rakstu:

You already voted!

3 komentāri par “Iepazīsimies – “Sarunas”

 1. Pupa 30 Nov 2019 pulksten 18:46

  Raksts garš.
  Droši vien labāku rezultātu varētu sasniegt rakstot īsi un kodolīgi.
  Lai veicas !


 2. Andersons 30 Nov 2019 pulksten 18:51

  Jau sākumā ievietotā ziņa, ka publicējaties žisiskā Grantiņa lapā, neko labu neliecina.
  Naids, meli, apsaukāšanās, tīksmināšanas par sevi un nemitīgi krievu Youtube smadze;nu skalošanas materiāli. kam kalpo šis aizbēgušais nelietis?


  • RB 30 Nov 2019 pulksten 23:28

   Nevajag novest cilvēkus tik tālu. Genocīds, cilvēku padzīšana no Latvijas, valsts izzagšana, totāla korupcija, ārvalstu kontrole, varas visatļautība, nabadzība .. Grantiņš vainīgs?

   Arī SARUNAS ir pret naidu, meliem, apsaukāšanos .. Tāpēc būtu lūgums komentētājiem turpmāk nelietot aizskarošus apzīmējumus attiecībā uz cilvēkiem. Ja ir vēlme kādu vainot nodarījumos, lūdzu pamatot savu viedokli.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *