Latvijas Prezidents

Projekta būtība ir Latvijas bruņoto spēku virspavēlnieka statusa iegūšana, ar sekojošu bruņoto spēku un zemessardzes pārņemšanu savā kontrolē. Pēc spēka struktūru sakārtošanas, ar to palīdzību tiks neitralizētas Latvijā esošās valstij un tautai naidīgās struktūras, ieskaitot kriminālās struktūras. Tās valsts un citas iestādes, kuras patlaban Latvijai nepakļaujas, tiks pārņemtas Latvijas spēku kontrolē.

Valstī tiks nodibināta militarizēta tautas pašpārvalde. Tās būtība ir valsts un vietējo pārvaldes iestāžu pakļautība valsts (centrālajai) vai vietējai militārajai vadībai. No šīs pozīcijas valstī tiks ieviesta kārtība, pārtraucot genocīdu, zagšanu un postīšanu, atgūstot (pamat)līdzekļus un saucot pie atbildības vainīgos.

Pēc kārtības ieviešanas notiks pāreja uz tautas pašpārvaldi. Tas nozīmē tādu sabiedrisko attiecību nodibināšanu, kas atbilst Latvijas pilsoņu interesēm. Citiem vārdiem sakot, cilvēciskas sabiedrības nodibināšanu, kuras pamatprincipi atrodami sadaļā “Galvenais”.

* * *

Projekts sākās 2019. gada aprīlī, saistībā ar gaidāmo valsts prezidenta iecelšanu. Balstoties uz pamatnostādnēm https://tautastribunals.eu/?p=49849 , tika formulēta prezidenta programma https://tautastribunals.eu/?p=49917 , lejuplādēt šeit http://societyandnature.org/lpp.pdf .

Prezidenta programma rakstveidā tika skaidrota LRTT : https://tautastribunals.eu/?p=50000 un https://tautastribunals.eu/?p=50300 , kā arī PIETIEK : https://www.pietiek.com/raksti/piedavajums_latvijas_prezidenta_amatam , https://www.pietiek.com/raksti/smiekli_nevieta , https://www.pietiek.com/raksti/tik_labi_ka_vel_nekad .

Prezidenta programma skaidrota sekojošos video materiālos

* * *

Projekts turpinās

Iesaki šo rakstu :
 
 
 
  

Novērtē šo rakstu:

You already voted!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *