Autoriem

Šīs interneta vietas devīze varētu būt rakstāma lieliem burtiem kā SAPRATNE PĒC BŪTĪBAS.

Lūk, to mēs gribētu panākt, kad rakstām par sarežģītām, saputrotām, apslēptām, maldinošām un jaunām lietām attiecībā uz cilvēku sabiedrību. Tāpēc šeit ir aicināts publicēties ikviens, kurš spēj īsi izskaidrot būtiskus sabiedriskus, saimnieciskus, juridiskus, finansiālus, militārus, vēsturiskus, valodnieciskus, reliģiskus .. jautājumus vienkāršiem vārdiem, bet no augstas pozīcijas.

Augsta pozīcija apzīmē gan autora zināšanu līmeni par apspriežamo jautājumu, gan autora pašapziņas līmeni. Proti, autors sevi pozicionē kā suverēnu lēmēju par apspriežamajiem jautājumiem. Citiem vārdiem sakot, autors nav cietušais vai esošās absurdās sistēmas upuris. Autors piedāvā pats savu risinājumu, ko pielieto savu iespēju robežās, un aicina to darīt arī pārējos.

Mēs aicinām cilvēkus būtiski izmainīt savu uzvedību. Ir pienācis laiks saprast, ka esošās sistēmas noziegumu un necilvēcību apraksti zaudē jēgu. Ir skaidrs, ka stāvokli nevar uzlabot, aizstājot “sliktu” vadītāju ar “labu” vadītāju. Sistēmai ir gluži vienalga, kurš to darbina. Cilvēkiem ir laiks ņemt pārvaldi savās rokās, atzīstot sevi par suverēnu varu ar tiesībām izlemt jebkuru jautājumu uz zemes.

Ko es gribu pateikt cilvēkiem šodien, ja rīt man jāmirst? Varbūt tas ir pārspīlēti, tomēr apmēram tā vajadzētu izvēlēties tēmas rakstiem. Gandrīz ikviena cilvēka dzīvē ir notikumi, pieredze un atziņas, ko vajadzētu nodot tālāk. Mēs veidojam sistēmu, tāpēc rakstītais nepazudīs informācijas lavīnā, bet ieņems savu pienācīgo vietu. Ja mēs svarīgo paturam pie sevis, tad iznāk tā, ka no paaudzes uz paaudzi nodod tikai ļaunumu, bet labais un derīgais mirst reizē ar katru labo cilvēku.

Ir labi, ja izdodas uzrakstīt labu rakstu par aktuālu tēmu, tomēr aktualitāte Sarunās nav galvenais. Raksti tiek publicēti ar mērķi radīt paliekošas vērtības, uz ko varētu vēlāk atsaukties.

* * *

Tāpēc par autoru ir aicināts ikviens, kuram ir ko teikt. Raksta apjoms ir vidēji 3000 līdz 6000 zīmes. Garākus rakstus jādala pa daļām. Gramatika labota netiks, varbūt izņemot atsevišķus gadījumus. Administrators var izcelt tekstu daļas ar treknu vai slīpu druku. Vēlamais teksta faila formāts ir .txt vai .rtf, vēlams atsūtīt arī piemērotu(s) foto, minimālais izmērs 475 x 312 px.

* * *

Komentārus publicē bez administratora apstiprinājuma. Tas ir, iesniegtais komentārs uzreiz parādās saraksta augšgalā. Administrators vēlāk var dzēst neatbilstošus komentārus, ko parasti apzīmē ar vārdu “spam”. Tas ir, personiskus apvainojumus un klajas rupjības, acīmredzamas muļķības, kropļotus tekstus, komentārus, kas neattiecas uz tēmu, kopētus (liela apjoma) tekstus, reklāmu, aizdomīgas saites un tamlīdzīgus.


Novērtē šo rakstu:

You already voted!

2 komentāri par “Autoriem

 1. Valdis Freimantāls 01 Dec 2019 pulksten 18:38

  Latvija bija pati attīstītākā demokrātijas valsts pasaulē – jo pastaveja reglamentetas, neatkarīgi kolektīvās analītikas centri visā valstī!

  Tie ir jāatjauno – un viss!

  https://tautastribunals.eu/?p=54016


 2. Valdis Freimantāls 01 Dec 2019 pulksten 18:43

  Šie centri ir varmācīgi , pretlikumīgi likvidēti 1940. gada un 1993. gadā!

  Viegli pierādams kriminālnoziedznieku “terorisma akts”.

  1993. gada mēs bijām ap 1 500 RLB biedri.

  Lasiet par to … https://tautastribunals.eu/?p=33716


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *