Kārtējās provokācijas, 1. daļa

Pirms gada aprakstīju kādu uzbrukumu sev, http://societyandnature.org/2018-12-22-attack.pdf . Lielbritānijā dzīvoju jau 15 gadus un provokācijas nācies piedzīvot visu šo laiku. Par iemesliem esmu rakstījis iepriekš, piemēram šeit un šeit. Ar īpašu centību mani grib atstāt bez iztikas līdzekļiem, ko tuvāk aprakstīšu nākamajās daļās. Bet pirms to daru, mēgināsim noskaidrot attiecību problēmu kopsakarībās.

Tiem, kuri lasījuši manus rakstus jautājumi nerodas. Tomēr manos rakstos ir tikai tā patiesība, kas pastāv starp mums, latviešiem (runājot). Piemēram, britiem tā vienkārši neeksistē. Pret mani vērstās darbības tālu pārsniedz parasto necieņas izrādīšanu viesstrādniekiem un emigrantiem. Tāpēc es uzdodu jautājumu – vai tiešām viņi mani tik ļoti ienīst? Lielbritānijā esmu godīgi strādājis kā pašnodarbināts mūrnieks, pasūtījumu trūkums līdz šim nav novērots, vairāk par darbu šeit https://www.rbwalling.co.uk/ . Ar vietējiem iedzīvotājiem – skotiem, ebrejiem, arābiem, pakistāniešiem .. satieku labi.

Vai ir loģisks izskaidrojums faktam, ka 15 gadu garumā pret mani ir rīkotas īstas “specoperācijas” kā pret bīstamu teroristu, šim nolūkam tērējot milzu naudu?

Piemēram, reiz mēs ar sievu ceļojām no Aberdīnas uz Londonu ar autobusu. Naktī mums sarīkoja sajēgu zaudējušu narkomānu uzbrukumu, turklāt uzbrucēju “komandas” bija vairākas. Šim nolūkam bija nofraktēts viss busa pirmais stāvs. Kad pieturā jautāju šoferim vai agresiju nevarētu izbeigt, viņš atteica, ka šis ir privāts buss un pasažieri var darīt visu ko vēlas.

Acīmredzot ir kāds pasūtītājs (idiots), kurš par visu to maksā. Bez maksas te nedara neko. Par naudu runājot, kronis visam ir helikopteru uzlidojumi. Iedomājieties skatu, ka es vienā mierā mūrēju sienu kaut kur nekurienes vidū, un man virs galvas karājas helikopters. Turklāt tas nav kaut kāds plastikāta pļerkšķis, bet pamatīga mašīna, kādas lieto cilvēku un iekārtu transportēšanai, un armijā.

Helikopteri mani pavada visur, lai kur es brauktu ar auto, pat tad, kad izeju no mājas un dodos krāmēties pa šķūni. Rekords ir trīs (!) vienlaicīgi riņķojoši helikopteri. Tie bāzējas un izlido no Aberdīnas pilsētas Dyce starptautiskās lidostas. Vai jūs ziniet, cik maksā viena helikopter-stunda?

Es nezinu, un nespēju aplēst pret sevi vērsto “aktīvo pasākumu” izmaksas. Pasākumi notiek arī citās valstīs, it sevišķi Jordānijā, kur mēdzu uzturēties. Tomēr tas viss ir sīkums, salīdzinot ar tiem mērogiem, kādos notiek pretdarbība jaunās sabiedrības ieviešanai .. bet tā jau ir cita liela tēma.

Tāpēc, nobeigsim tēmu par izmaksām, mēģinot uzminēt, kurš ir tas bagātais sponsors pret mani vērstajiem pasākumiem. Iepriekš rakstīju, ka 2004. gadā, kad emigrēju no Latvijas, manu personas lietu nodeva no Latvijas čekas šejienes čekai. Es doši vien tiku noformēts kā krievu spiegs, terorists, bandīts, sex-ofenders .. līdz ar to mana lieta attiecās uz daudz un dažādām iestādēm un priekšniekiem. Visiem tiem ir jāmaksā, un pamatīgi, lai tie paceltu savas pakaļas un sāktu rīkoties.

Tāpēc aptuveni vērtējot, pret mani iztērētā summa 15 gados ir kaut kur starp dažiem miljoniem un 10 miljoniem eiro. Smagie apmelojumi pret mani nāca no Latvijas, to pārbaudīju kontaktos ar vietējo policiju. Acīmredzot, pēc Latvijas idiotu iecerētā plāna, man bija jāsalūzt pēc dažām dienām necilvēcīgos apstākļos, un jāprasās atpakaļ. Man turpretim te sāka iepatikties, es apguvu amatu un sāku strādāt patstāvīgi.

Apmelojumi pret mani bija izteikti augstā līmenī, tāpēc Latvijas augstā līmeņa stulbeņi nevarēja no tiem atteikties. Par stulbumu ir jāmaksā, tāpēc ieslēdza lohotronu uz pilnu jaudu. Gribiet viņu pazemot, lai viņš ir spiegs, gejs, terorists? Lūdzu, nav problēmu, tas maksās tik un tik. Nav naudiņas? Nu, nu, NATO budžets tak ir kaut kā jānotērē .. mums te vecas bruņumašīnas ir par dažiem simtiem miljonu eiro .. variantu ir daudz, lohotrons vēl tikšķ, arī metāllūžņu trūkums nav paredzams ..

Var jau būt, ka tiek maksāts no citiem avotiem un vienošanās ir nedaudz savādāka. Tomēr no pieredzes zinu, ka darījumi notiek tieši tā. Motivācija slēdzot lielos darījumus ir grābiens pie rīkles, komplektā ar paņirgāšanos, kam seko žūksnis skaidras naudas pircēja kabatā. Tā sakot, zini savu saimnieku, vērs skatu uz rietumiem, Haima dēls, un dari slavenu dzimtenes vārdu.

Turpinājums sekos


Novērtē šo rakstu:

6 komentāri par “Kārtējās provokācijas, 1. daļa

 1. Aelita 18 Mar 2020 pulksten 21:59

  Lohotronam acīmredzot ir starptautisks raksturs. Man deva mājienus, ka tie varētu būt geju kungi, bet varētu būt arī otrādi. Ir dzirdēts, ka caram ir maigā vara, t.i. negalināt. Bet varbūt tie ir tie biezie, kurus cars patriecis. Visdrīzāk, ietekmīgi ļaudis, kuriem nepatīk Jūsu idejas par cilvēcisku sabiedrību, kuriem būtu ko zaudēt.
  Tiešām, lētāk būtu mūslaiku disidentus vienkārši novākt. Bet varbūt ir vajadzīgs, lai mēs pastāstītu par tiem pekstiņiem, lai citus iebiedētu.
  Internets varētu kalpot demokrātijai, par kuru visi mediji tā kladzina, bet patiesībā te darboties ir atļauts organizētiem troļļiem, citus cilvēkus cenšas aizdzīt.
  Turklāt, dažādi “glābēji” tautu ir pievīluši…
  Kā ar Jums, Rid, vai atbalstiet divvalodību Latvijā? Tas tāds izšķirošs jautājums.


  • RB 19 Mar 2020 pulksten 19:26

   Ej nu sazini, kuri tieši ir mani vajātāji, bet mani šis jautājums nenodarbina. Vai nav vienalga? Nekādās darīšanās ar viņiem ielaisties netaisos. Bet cēlonis atrodas Latvijā, jo pamatā ir mana iepriekšējā darbība. Arī rēķinu http://societyandnature.org/0015-1-2020-03-15-consult.pdf izrakstīju “Tam, uz kuru tas attiecas” 🙂

   Ar cilvēku sabiedrības idejām ir tā, ka godīgam cilvēkam tas ir iekšā visu mūžu, bet noformulēt izdodas tikai uz vecumdienām. Tādā vai citādā formā cilvēki ar savām idejām nāks klajā. Piemēram, šodien ir viens raksts PIETIEK https://pietiek.com/raksti/pasaka_par_laiku,_kas_sekos_pec_covid-19_apkarosanas

   Mani reizēm pārsteidz Jūsu formulējumi, Jums droši vien ir pamatīga sabiedriska pieredze? Tik tiešām, mūsu opozīcijai vajag, lai mēs stāstītu ne tikai par pekstiņiem, bet arī par nelietībām un briesmu darbiem. Zinu, ka tie čekisti saņēma balvas, kurus disidenti raksturoja kā sevišķi asinskārus briesmoņus .. Arī Jūsu teiktais par internetu pilnībā atbilst manai pieredzei.

   Manuprāt, jautājums par divvalodību nav aktuāls. Divvalodība Latvijā nav vajadzīga, un Latvijas krievi to neaktualizēs, ja viņus uz to nekurinās. Starptautiskā mērogā Krievija to izmanto lai sistu mūs kā vājākos oponentus.


 2. Aelita 19 Mar 2020 pulksten 06:25

  P.s. Tajā teātrī, kas tika spēlēts pret mani, piedalījās arī vietējie krievvalodīgie, saskaņieši, tā teikt. Tas murgs bija kā atskaņas arī no padomju čekas laikiem.
  Viņi tikai grib, lai disidenti pārtrauc savas aktivitātes, arī internetā, tad viss būs labi.
  (Bet es jau te tikai rakstu savus murgus, patiesībā taču mēs dzīvojam demokrātijā! :))))


  • Aelita 20 Mar 2020 pulksten 10:54

   Paldies par atbildi. Bet nekāda lielā sabiedriskā pieredze man nav, grūti būtu atrast nesabiedriskāku cilvēku par mani 🙂
   Mans vīrs gan bija sabiedrisks, staigāja pa biedrībām, bet viņš ir miris. Pēc tam es sāku skatīties, kas tur ir internetā vīra atstātajā datorā un kaut ko pakomentēt, izteikt savas domas. Un dabūju “pa spārniem”.
   Katram cilvēkam, kurš daudzmaz seko notikumiem un ir daudz lasījis, ir savi spriedumi.


 3. no latvijas 22 Mar 2020 pulksten 06:00

  Cēlonis bija Latvijā – bija saistība zzs(ūdre) ar berezovski kas dzīvoja UK. Un ir saistība latvju žurālistiem ar sors onkuli. Un tur ir liela nauda. Un latvu miljonāriekm ir lielas naudas. Var nopirkt ko grib.


  • RB 22 Mar 2020 pulksten 09:17

   Latvju miljonāriem tiešām ir lielas naudas. Ko viņi iesāks ar tiem daudzajiem miljoniem? Visiem ir skaidrs, ka nekādu pozitīvu darbību tie veikt nespēj. Tāpēc būtu laiks padalīties ar tiem cilvēkiem kuri spēj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *