Par sevi

Es, Rids Bruners esmu latvietis, dzimis 1959. gadā un uzaudzis Rīgā, turpat pabeidzu skolu. Sāku mācības Rīgas 1. vidusskolā, bet pabeidzu 2. vidusskolu. Pēc skolas beigšanas iestājos Latvijas valsts universitātes (LVU) Ķīmijas fakultātē, kur mācījos 3 gadus, pēc tam pārgāju uz Maskavas valsts universitātes Ķīmijas fakultāti. Studijas beidzu Maskavā 1984. gadā.

Par sevi rakstu konspektīvi, bet varu aprakstīt un paskaidrot sīkāk detaļās, ja kādu tas interesē. Mana dzīve ir bijusi diezgan vētraina, bet slēpjama nekā nav. Ja ir vēlēšanās parakt dziļāk, var izlasīt manas mātes Veras Bruneres grāmatas pirmo daļu https://www.goodreads.com/book/show/18773535-gatves-deja . Tur viņa apraksta savu dzīvi.

Pēc studiju beigšanas līdz 1990. gadam strādāju LVU, šī perioda beigu daļā iesaistījos LTF. Pēc neatkarības atjaunošanas līdz 1997. gadam biju dažādos Latvijas ierēdņu amatos, biju palīgs komercjautājumos vienas ārvalsts vēstniecībā Rīgā, biju arī konsultants starptautiskajās organizācijās, tādās kā Eiropas Savienība un OECD.

Pa šo laiku kļuva pilnīgi skaidrs, ka man nav nekā kopīga ar Latvijas pārvaldi. Tad sākās konsekventa manis izolēšana no sabiedrības, liedzot jebkādu darbu un cilvēciskus kontaktus. Bija mēģinājumi mani iesaistīt deģeneratīvajā vidē, kas pastāv dažādu butaforisku iestāžu, organizāciju un biznesu veidā, kur visi pastarpināti barojas no valsts vai lielo uzņēmumu, vai krimināliem līdzekļiem. Laikā ap 2002. gadu man pat sagādāja vienu projektu Maskavā, taču arī tur mani sagaidīja tieši tas pats kas Latvijā.

2004. gadā atvēra robežas uz Eiropu, un bija nolemts tikt no manis vaļā. Nojaušu, ka es tāds nebiju vienīgais. Latvijā man vairs nebija iespējas gūt nekādus ienākumus. Ierados Skotijā un sāku strādāt būvuzņēmumā, kuram pateicu ardievas pēc pāris mēnešiem, kad biju apguvis mūrnieka iemaņas. Pēc tam sāku strādāt individuāli, pamazām pilnvedojoties akmeņu mūrnieka un veco akmens būvju restauratora amatā, sāku tirgot instrumentus. Ar to nodarbojos arī patlaban, skatiet manu interneta vietu rbwalling.co.uk .

Visu šo laiku atrodos kaut kādu noslēpumainu “orgānu” kontrolē. Tas izpaužas centienos izolēt mani, liedzot brīvi uzņemt cilvēciskus kontaktus, periodiski rīkojot uzbrukumus un provokācijas. Tāpēc nācās dzīvi pilnībā uzsākt no jauna. Piederu Islama ticībai, sievu atvedu no Jordānijas, mana dzīve ir saistīta ar turieni un Lielbritāniju.

Esmu saglabājis Latvijas pilsonību, uzskatu Latviju par savu dzimteni. Man ir plašas un dziļas zināšanas par pārvaldi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Šīs zināšanas esmu uzkrājis, veltot pārvaldes jautājumiem lielāko daļu no savas dzīves, aktīvi iedarbojoties uz esošajām pārvaldes sistēmām. Uzskatu par savu pienākumu izmantot šīs zināšanas lai palīdzētu Latvijai un latviešiem. Tāpēc 2019. gada aprīlī izvirzīju savu kandidatūru Latvijas prezidenta amatam.

Mana aktivitāte Latvijā neaprobežojas ar prezidenta ambīcijām. Tas ir tikai viens solis pozitīvo sabiedrisko pārkārtojumu virzienā, kurā turpinu darboties arī pašreiz. Tuvākajā laikā plānoju piedāvāt Latvijas pilsoņiem jaunas iespējas rīcībai.

2019. gada 26. novembrī


Novērtē šo rakstu:

2 komentāri par “Par sevi

 1. Artūrs Malta 06 Jan 2022 pulksten 22:52

  LŪDZU, Rid Bruner, atsaucaties uz manu e-pastus: zemnieks@latnet.lv

  Cienu Jūsu rakstus un piedāvāju sadarbību Latvijas Valsts atjaunošanā. Tas ir viens no veidiem, kas pārbaudīts Īrijā, kad tautas kustība “Mēs Paši” tika vaļā no angļu jūga. Mēs ceram, ka tādā veidā mēs tiksim vaļā no boļševiku jūga.
  Vienu gribu aizrādīt, ka neatkarīgas Latvijas valstī bija 127 likums par pavalstniecību.
  Pavalstniecība vēl šodien ir Vācijā!
  Latvijas valstī Pilsonis bija rīcības spējīga persona un 21. gadu veca. Vācijā pilsonis ir no 19.gadiem. Tas nozīmē, ka bērns un sociāli aprūpējamais nevarēja būt pilsonis!

  Pavalstnieks piederīgs Latvijas valstij! Arī Vācijā, jā nēsi pavalstnieks, tad tevi nesauc armijā, tu nevari strādāt policijā, pat pastā tu nevari strādāt.
  Piemēram mācītājs Kārlis Zuika nodzīvoja Vācijā 50 gadus, viņš bija Vācijas pilsonis, bet nebija pavalstnieks!
  Arī Poļu strādnieki, kas strādāja pie mums laukos bija Latvijas pilsoņi, bet nebija pavalstnieki!!!
  Sīkāt par to var lasīt prof. Kārļa Dišlera rakstos un prof. Sinaiska lekcijās

  Sajaucot jēdzienus vai vienkārši apvienojot Pilsonis un Pavalstnieks, Latvijā radās nepilsoņu armija, Latvijas laikā nepilsoņus apzīmēja, kā sociāli aprūpējami un laukos tādu bija ap 3860 cilvēki, kas bija vecāki par 21.gadu.
  Tāpat pašreiz esošais Latvijas PSR Valodas likums ar grozījumiem 1993. gadā nav Latvijas Valsts valodas likums, kas pastāvēja līdz 1940 gadam!
  Šo Valodas likumu, kas pašreiz ir spēkā LR radīja boļševiki, lai jauktu gaisu valsts pāŗvaldē.
  Nosaucot Ciema Padomi par Pagastu, tika saglabāta LPSR iekārta un plašs ceļš kukuļņemšanai un prihvatizācijai!

  Kāpēc neatjaunoja Latvijas Valsts iekārtu?
  Par to mēs runāsim, kad tiksimies ar vēlētājiem.

  Laimīgu un panākumiem bagātu Jauno gadu!

  Ar cerību uz sadarbību,

  Artūrs Malta.


 2. Artūrs Malta 06 Jan 2022 pulksten 22:56

  Piemirsu pateikt, ka pašreizējā Saeima un Ministru Kabinets ir reģistrētas Vācijā, ka korporatīvas firmas! Nodarbojas ar nekustāmiem īpašumiem!!!

  Vai tālāk ir kur iet???


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *