Par sevi

Es, Rids Bruners esmu latvietis, dzimis 1959. gadā un uzaudzis Rīgā, turpat pabeidzu skolu. Sāku mācības Rīgas 1. vidusskolā, bet pabeidzu 2. vidusskolu. Pēc skolas beigšanas iestājos Latvijas valsts universitātes (LVU) Ķīmijas fakultātē, kur mācījos 3 gadus, pēc tam pārgāju uz Maskavas valsts universitātes Ķīmijas fakultāti. Studijas beidzu Maskavā 1984. gadā.

Par sevi rakstu konspektīvi, bet varu aprakstīt un paskaidrot sīkāk detaļās, ja kādu tas interesē. Mana dzīve ir bijusi diezgan vētraina, bet slēpjama nekā nav. Ja ir vēlēšanās parakt dziļāk, var izlasīt manas mātes Veras Bruneres grāmatas pirmo daļu https://www.goodreads.com/book/show/18773535-gatves-deja . Tur viņa apraksta savu dzīvi.

Pēc studiju beigšanas līdz 1990. gadam strādāju LVU, šī perioda beigu daļā iesaistījos LTF. Pēc neatkarības atjaunošanas līdz 1997. gadam biju dažādos Latvijas ierēdņu amatos, biju palīgs komercjautājumos vienas ārvalsts vēstniecībā Rīgā, biju arī konsultants starptautiskajās organizācijās, tādās kā Eiropas Savienība un OECD.

Pa šo laiku kļuva pilnīgi skaidrs, ka man nav nekā kopīga ar Latvijas pārvaldi. Tad sākās konsekventa manis izolēšana no sabiedrības, liedzot jebkādu darbu un cilvēciskus kontaktus. Bija mēģinājumi mani iesaistīt deģeneratīvajā vidē, kas pastāv dažādu butaforisku iestāžu, organizāciju un biznesu veidā, kur visi pastarpināti barojas no valsts vai lielo uzņēmumu, vai krimināliem līdzekļiem. Laikā ap 2002. gadu man pat sagādāja vienu projektu Maskavā, taču arī tur mani sagaidīja tieši tas pats kas Latvijā.

2004. gadā atvēra robežas uz Eiropu, un bija nolemts tikt no manis vaļā. Nojaušu, ka es tāds nebiju vienīgais. Latvijā man vairs nebija iespējas gūt nekādus ienākumus. Ierados Skotijā un sāku strādāt būvuzņēmumā, kuram pateicu ardievas pēc pāris mēnešiem, kad biju apguvis mūrnieka iemaņas. Pēc tam sāku strādāt individuāli, pamazām pilnvedojoties akmeņu mūrnieka un veco akmens būvju restauratora amatā, sāku tirgot instrumentus. Ar to nodarbojos arī patlaban, skatiet manu interneta vietu rbwalling.co.uk .

Visu šo laiku atrodos kaut kādu noslēpumainu “orgānu” kontrolē. Tas izpaužas centienos izolēt mani, liedzot brīvi uzņemt cilvēciskus kontaktus, periodiski rīkojot uzbrukumus un provokācijas. Tāpēc nācās dzīvi pilnībā uzsākt no jauna. Piederu Islama ticībai, sievu atvedu no Jordānijas, mana dzīve ir saistīta ar turieni un Lielbritāniju.

Esmu saglabājis Latvijas pilsonību, uzskatu Latviju par savu dzimteni. Man ir plašas un dziļas zināšanas par pārvaldi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Šīs zināšanas esmu uzkrājis, veltot pārvaldes jautājumiem lielāko daļu no savas dzīves, aktīvi iedarbojoties uz esošajām pārvaldes sistēmām. Uzskatu par savu pienākumu izmantot šīs zināšanas lai palīdzētu Latvijai un latviešiem. Tāpēc 2019. gada aprīlī izvirzīju savu kandidatūru Latvijas prezidenta amatam.

Mana aktivitāte Latvijā neaprobežojas ar prezidenta ambīcijām. Tas ir tikai viens solis pozitīvo sabiedrisko pārkārtojumu virzienā, kurā turpinu darboties arī pašreiz. Tuvākajā laikā plānoju piedāvāt Latvijas pilsoņiem jaunas iespējas rīcībai.

2019. gada 26. novembrī

Коротко обо мне

Shortly about myself

Iesaki šo rakstu :
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Novērtē šo rakstu:

You already voted!

Leave a Reply

Your email address will not be published.